Strona główna > 

Łatanie dziur. Nowy harmonogram remontów [ZOBACZ]

Komentarze (45)

 • Gość: mocny

  Oceniono 14 razy 12

  a Warszawską i Inflancką to może qrwa mam sam połatać, tam są już takie dziury że może lepiej je zarybić bo sezon wędkarski się już rozpoczął.

 • Gość: BuZu

  Oceniono 10 razy 10

  masakrą są też wszystkie skrzyżowania, gdzie przebiegają tory tramwajowe

 • Gość: ania

  Oceniono 11 razy 7

  podoba mi się, że w przeciwieństwie do innych miast w Łodzi drogi są reperowane, tak aby nie dochodziło stłuczek, kolizji i uszkodzeń podwozi :)

 • Gość: 52

  Oceniono 9 razy 7

  a gdzie reszta ulic na Bałutach, potęzne dziury na Marysińskiej, Wojska Polskiego, Franciszkańskiej.

 • Gość: teofilów Rojna !!!!!

  Oceniono 8 razy 6

  chyba nikt z was nie jechal ulica rojna w samym centrum osiedla teofilów tu est tragedia i te dziurska a naliczylem ich ponad 100 nie sa do łatania tylko ta ulica jest do zaorania bo nie ma sensu spawać kredensu trzeba tu na nowo położyć asfalt bo po kolejnej zimie bedzie tu kartoflisko a zawieszenie aż trzeszczy. Skrzyżowanie ulic rojnej z traktorową wyglada jak by czołgi tamtedy przejechaly a na wici przy rojnej obok parkingu swiatowid jest taka dziura ze trzeba wjezdzać na chodnik i na zieleń żeby ją ominać a po za tym jazda z predkośćą 50km/h jest nie możliwa chyba że omijamy dziury jadąc pod prąd z narażeniem wszystkich uczestnikow ruchu TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!! wstydze sie ze mieszkam przy ulicy rojnej ! a te odłamki asfaltu leżące przy dziurach ostatnio wybiły mi szybe poniewaz coś rykoszetowało z pod kół jadacego z naprzeciwka auta ... mam juz dość mieszkania w tym szarym kraju, płace pełne podatki ale co z tego jak nasze pieniadze są okradane przez politykow ... mam 21 lat i nie wiem czy doczekam sie w swoim zyciu na lepsze warunki do zycia.

 • Gość: dee

  Oceniono 3 razy 3

  Najważniejsze, że miasto wybrało tanie firmy remontujące. Po pół roku dziurska powrócą. A technologie gwarantujące trwałość napraw ubytków przez 3 lata są popularne tylko we władzach innych miast, np. Wrocławiu.

 • Gość: Ezam

  Oceniono 3 razy 3

  I to wszystko? A gdzie Warszawska od Łagiewnickiej do wiaduktu? Gdzie Julianowska od Łagiewnickej do Skarbowej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX